W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Do lasu po zdrowie!

01.06.2018

Do lasu po zdrowie!

Trwa głosowanie na pomysł zrealizowania kolejnego naszego projektu w ramach IV edycji programu „Decydujesz, pomagamy”, którego organizatorem jest Tesco Polska. Oczywiście, że czekamy na wasze wrzucone żetony do naszej urny w sklepach Tesco na terenie miasta Piły i liczymy jak wszyscy na sukces. Jednak nie zasypiamy przysłowiowych „gruszek w popiele” i ruszyliśmy z kolejną akcją „Do lasu po zdrowie!” , której  celem jest nauka oraz doskonalenie prawidłowej techniki posługiwania się kijami do nordic walking mieszkańców gminy Kaczory i wszystkich chętnych. Ogromnie się cieszymy, że już pierwsze spotkanie zgromadziło na stadionie w Kaczorach tak liczną grupę miłośników chodzenia z kijkami. Sprawnie przeprowadzone zajęcia, zrealizowane zamierzenia i wszystko to pod okiem naszych i zaprzyjaźnionych z stowarzyszeniem „Jeziorki Aktywna Wieś” instruktorów nordic walking. W zajęciach udział wzięła instruktor  Katarzyna Banaszkiewicz- mieszkanka Kaczor, która zajęła w klasyfikacji końcowej Pucharu Polski Nordic Walking w półmaratonie za 2017 roku III miejsce.

Miejmy nadzieję, że na kolejnych zajęciach będzie tylko lepiej!

Serdecznie zapraszamy na nasze spotkania wszystkie osoby, które już chodzą z kijami, ale również tych, którzy chcieliby spróbować po raz pierwszy! Warto to zrobić z nami – opowiemy, pokażemy, odpowiemy na wszelkie pytania i pomożemy uniknąć błędnych nawyków! Zajęcia są NIEODPŁATNE, a spotykamy się w każdą środę (do końca czerwca) o godz. 18:00 na stadionie sportowym w Kaczorach.

Przedsięwzięcie, którego pomysłodawcą i inicjatorem jest Stowarzyszenie „Jeziorki Aktywna Wieś”, odbywa się przy wsparciu i dofinansowaniu Gminy Kaczory.

Zdjęcia (9)

{"register":{"columns":[]}}