W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Brydżowe zmagania w Kaczorach

17.06.2010

W tegorocznym Otwartym Turnieju Par Brydża Sportowego w Kaczorach wystartowało 20 par, które rywalizowały o Puchar Wójta Gminy Kaczory. Do Gminnego Ośrodka Kultury przyjechali zawodnicy najliczniejszą grupą z Piły, następnie z Wałcza, Czarnkowa, Jastrowia, Trzcianki, Złotowa, Rogoźna i oczywiście Kaczor.

Po zaciętej rywalizacji najwyższe trofeum powędrowało do pary: Jerzy Gurzęda (Czarnków) i Robert Pogorzelski (Piła). II miejsce przypadło parze z Piły: Andrzej Czepnik i Janusz Wygowski. Tuż za nimi uplasowali się zawodnicy również z Piły: Piotr Solecki i Robert Włodkowski. W tym roku nie zabrakło też pucharów i dyplomów za IV i V miejsce, które przypadły odpowiednio parze: Jan Matuszewki (Wałcz) i Paweł Kierszka (Jastrowie) oraz Andrzej Małdziński (Trzcianka) i Jan Olkowicz (Piła). Tradycyjnie przyznano również nagrodę dla najlepszej pary z gminy Kaczory. W tym roku byli to Jerzy Skwirowski i Brunon Wolski, który, mimo iż jest głównym organizatorem imprezy, zawsze znajdzie czas, aby również usiąść przy zielonym stoliku. Brydżowe zmagania zakończyły się wręczeniem pucharów oraz nagród finansowych.

Izabela Skwirowska

Zdjęcia (4)

{"register":{"columns":[]}}