W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

„Biegaj z nami 2013” – Paweł Kopertowicz obronił zeszłoroczny tytuł

17.12.2013

„Biegaj z nami 2013” – Paweł Kopertowicz obronił zeszłoroczny tytuł

Bieganie jest czymś więcej niż tylko modą, ono wciąga silniej niż rzeczny wir. Gdy zapytałam Pawła po co to robi – powiedział , że on to po prostu kocha. Mieszkańcy powiatu pilskiego po raz kolejny udowodnili, że dla nich ruch jest bardzo ważny, daje radość i pozwala – nie raz uwierzyć na nowo we własne siły.

12 grudnia w sali sesyjnej w Starostwie Powiatowym odbyło się podsumowanie cyklu biegów „Biegaj z nami 2013” . Tendencja w bieganiu jest rosnąca, widać to po liczbie zawodników którzy ukończyli wszystkie 10 biegów. W tym roku były to aż 62 osoby.

Spotkanie to było okazją do uhonorowania najlepszych zawodników w całym cyklu biegów oraz organizatorów. Wśród nagrodzonych znaleźli się również mieszkańcy gminy Kaczory. Największy sukces osiągnął Paweł Kopertowicz z Kaczor, który nie tylko stanął na najwyższym miejscu podium w swojej kategorii wiekowej (mężczyźni, roczniki 1983-1997), ale także uzyskał najlepszych wynik w klasyfikacji generalnej całego cyklu biegów. Z rąk starosty pilskiego pamiątkowe trofeum za II miejsce w kat. mężczyźni, roczniki 1973-1982 odebrał Marek Wolski z Kaczor. Duży sukces osiągnęła pani Danuta Kozłowska z Krzewiny, która zajęła III miejsce (rocznik 1963 – 1972) oraz wraz z mężem Antonim Kozłowskim w kategorii Pary małżeńskie zajęli II miejsce.

Należy wspomnieć jeszcze o Arturze Maślance i Jarosławie Meli z Kaczor, którzy znaleźli się w grupie sześćdziesięciu dwóch osób, które ukończyły wszystkie biegi w ramach tegorocznego cyklu biegów. Naszym zawodnikom osiągniętych wyników gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

Zdjęcia (7)

{"register":{"columns":[]}}