W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Bezpłatne badanie USG aorty brzusznej

05.10.2021

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy na bezpłatne badanie USG aorty brzusznej w Wielkopolskim Programie Zdrowotnym ZDROWA AORTA, które odbędzie się w dniu 16.10.2021r. w Szpitalu Specjalistycznym w Pile (ul. Rydygiera 1) w Poradniach Przyszpitalnych (1 piętro, gabinet D 141).

Program badań kierowany jest do mężczyzn w wieku 50–69 lat, mieszkających w województwie wielkopolskim. Badania te są dla pacjenta całkowicie bezpłatne, ponieważ finansowanie odbywa się z funduszy regionalnych Unii Europejskiej.

Zbadaj się bezpłatnie! Wczesna diagnoza może uratować życie! Badanie jest bezbolesne i całkowicie bezpieczne. Nie jest wymagane skierowanie od lekarza rodzinnego.

 

Uprzejmie informujemy, że istnieje także możliwość zorganizowania i przeprowadzenia bezpłatnego badania USG aorty brzusznej pracowników na terenie zakładu pracy (zapewniamy lekarza radiologa, sprzęt diagnostyczny i rejestratorkę medyczną) – jedynym wymogiem jest uczestnictwo w badaniu minimum 50 pracowników.

 

Zapisy na badanie:

– telefonicznie: 503 075 095
– mailowo: na adres zdrowaaorta@arterieart.com (proszę podać imię, nazwisko i numer telefonu kontaktowego)

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}