W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Będzie oświetlenie

09.08.2012

Zdjęcie przedstawia po lewej stronie kobietę i mężczyznę w strojach biurowych, rozmawiających ze sobą, po prawej stronie na beżowym tle zarys grafiki z literą i oraz napis Informacja.

Już niedługo mieszkańcy Kaczor będą mieli oświetlenie drogowe przy ulicach: Lipowej, Grabowej, Dębowej, Bukowej, Akacjowej i Kasztanowej. Zadania podjęło się Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe „RAGAMA” Leszek Przybyłek z Rogoźna. Firma zobowiązała się wykonać zadanie za cenę brutto 99634,93 zł.

Zgodnie z zamówienie zakres robót obejmuje m.in. układanie ręczne kabli wielożyłowych, rur osłonowych, montaż przewodów uziemiających i wyrównawczych ułożonych luzem w rowie kablowym, montaż i stawianie słupów oświetleniowych, opraw oświetlenia zewnętrznego na słupie – 34 szt, montaż przewodów do opraw oświetleniowych wciąganych w słupy, rury osłonowe i wysięgniki w latarniach itp.

Planowany termin wykonania zadania określono na 15 września br.

{"register":{"columns":[]}}