W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Bal przebierańców w przedszkolu

03.03.2017

Bal przebierańców w przedszkolu

Ostatnie dni karnawału upłynęły podopiecznym Przedszkola Publicznego w Zelgniewie barwnie i wesoło. W piątek, 17 lutego dyrektor przedszkola zorganizowała dzieciom bal przebierańców.

Rankiem dzieci przyszły do przedszkola pięknie przebrane, a każdy strój był inny. Pani Marzenna była tego dnia tygryskiem, a na balu pojawili się też: lew, pirat, jeździec bez głowy, dinozaur, lekarz, Pluto, kapitan Hak, Superman, Buzz astral, księżniczka Elsa, księżniczka Bella, biedronki, motylek oraz baletnica. W sali ustrojonej lampkami, serpentynami i  balonami dzieci wesoło bawiły się przy popularnych piosenkach dziecięcych. Dyrektor placówki zapewniła swoim podopiecznym moc atrakcji, a dzieci chętnie brały udział w konkurencjach tanecznych, był: taniec z balonem, taniec kotylionowy, taniec z krzesełkami, wyścig z piłką pingpongową, wydmuchiwanie baniek mydlanych. Dzieci mogły także popisać się umiejętnościami wokalnymi podczas karaoke. Przedszkolaki pokazały, że potrafią razem się bawić i wesoło hasały parami, w kółeczkach, były węże i pociągi. W trakcie zabawy dzieci odpoczywały przy stolikach, gdzie mogły wypić owocowe soki i posilały się przekąskami. Każdy przedszkolak z wesołą minką i balonikiem wracał do domu.

Marzenna Malińska
/dyrektor Publicznego Przedszkola w Zelgniewie/

Zdjęcia (4)

{"register":{"columns":[]}}