W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Ankieta konsultacyjna w sprawie przebiegu drogi ekspresowej S10 na odcinku Piła - Wyrzysk

04.06.2024

Zdjęcie przedstawia po lewej stronie fragment laptopa z dłońmi ułożonymi na klawiaturze, po prawej stronie grafiki na beżowym tle z zarysem kartki napis Ogłoszenie.

W nawiązaniu do spotkania informacyjnego ze społeczeństwem dla zadania „Opracowanie projektowe dla drogi ekspresowej S10 na odcinku Piła – Wyrzysk” zorganizowanego przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Poznaniu, które odbyło się w Śmiłowie w dniu 3 czerwca 2024 r., zachęcamy do zapoznania się z wariantami przebiegu projektowanej drogi i wypełnienia ankiety dotyczącej preferowanego wariantu.

Ankietę można przekazać do Urzędu Miasta i Gminy w Kaczorach lub do sołtysa wsi w terminie do piątku 7 czerwca, do godz. 12:00.

Materiały

S10​_PW​_Ankieta​_spotkania informacyjne​_Kaczory
S10​_PW​_Ankieta​_spotkania​_informacyjne​_Kaczory.pdf 0.05MB
1.0​_Plan orientacyjny
10​_Plan​_orientacyjny.pdf 2.50MB
{"register":{"columns":[]}}