W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

A to niespodzianka! Wędkarze z Jeziorek utarli nosa drużynie z Kaczor

20.07.2010

Takiego wyniku nikt się nie spodziewał. Drużyna z Kaczor, która od kilku lat nie miała sobie równych w Gminnych Drużynowych Zawodach Spławikowych w tym roku musiała zadowolić się IV miejscem. Henryk Witt i Genowefa Jędrzejek – reprezentanci tej drużyny nie mieli zadowolonych min, gdy Jarosław i Henryk Błaszczyk z Jeziorek odebrali nagrodę za pierwsze miejsce. Podczas tegorocznych zawodów powody do dumy i radości mieli zawodnicy z Morzewa (Kazimierz Odor, Zdzisław Skwarski) i Zelgniewa (Marcin Maćkowiak , Kazimierz Sieczka), którzy podobnie jak w roku ubiegłym zajęli kolejno II i III miejsce. W dalszej klasyfikacji V miejsce przypadło drużynie z Prawomyśla (w skladzie: Wacław Waszak, Roman Waszak), VI- Władysławowi Chlebkowi i Tomaszowi Całujowi z Rzadkowa, VII- zawodnikom z Dziembówka (Adam Karkut, Czesław Witt). Na ósmej pozycji uplasowała się drużyna z Śmiłowa (w składzie: Franciszek Jerzewski i Kamil Sypniewski) na IX – z Krzewiny (Leon Kozera i Franciszek Romanów). W poszególnych sektorach najlepsze wyniki uzyskali: Jarosław Błaszczyk (2775 g) i Kazimierz Odor (2580 g).

Gminne Drużynowe Zawody Spławikowe przeprowadzono 4 lipca nad jeziorem Kopcze. W tym roku zawody odbyły się niestety bez udziału drużyn z Dziembowa, Brodnej i Rownopola. Po zakończeniu imprezy organizatorzy tradycyjnie ugościli wszystkich ciepłym posiłkiem, a w kulminacyjnej części spotkania przewodniczący Rady Gminy Stefan Kowal wspólnie z prezesem PZW Kaczory Henrykiem Wittem wręczyli drużynom puchary i pamiątkowe dyplomy.

Zdjęcia (8)

{"register":{"columns":[]}}