W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

98 urodziny pani Władysławy Linde

16.12.2019

98 urodziny pani Władysławy Linde

5 grudnia mieszkanka gminy Kaczory pani Władysława Linde ukończyła 98 lat. Z tej okazji w dniu 6 grudnia dostojną jubilatkę odwiedził wójt gminy Kaczory Brunon Wolski i kierownik USC w Kaczorach Jadwiga Wojnicka.

98 urodziny pani Władysławy Linde

Życząc zdrowia i wszelkiej pomyślności oraz wielu kolejnych lat pełnych radości wójt gminy Kaczory i kierownik USC wręczyli szanownej jubilatce list gratulacyjny, kwiaty i urodzinowy upominek. Pani Władysława bardzo ucieszyła się z odwiedzin i życzeń. Podczas okolicznościowego spotkania chętnie wspominała czasy, gdy pełniła funkcję sołtysa wsi Rzadkowo.

Pani Władysława urodziła się 5 grudnia 1921 r. w Lipiej Górze. Związek małżeński zawarła w 1940 r. w Kaczorach.  Po ślubie Pani Władysława zamieszkała w Rzadkowie, gdzie wspólnie z mężem Pawłem prowadziła gospodarstwo rolne. Razem z mężem wychowała czworo dzieci – dwie córki i dwóch synów. Przez 15 lat udzielała się społecznie, pełniąc funkcję sołtysa wsi Rzadkowo. Obecnie pani Władysława mieszka z córką Krystyną i jej rodziną w Kaczorach. W wolnych chwilach ogląda programy telewizyjne, słucha radia, bardzo lubi śpiewać. Nadal chętnie uczestniczy w gminnych uroczystościach. Na co dzień Pani Władysława cieszy się dobrym samopoczuciem i pogodnym podejściem do życia.

Jadwiga Wojnicka
kierownik USC w Kaczorach

98 urodziny pani Władysławy Linde

{"register":{"columns":[]}}