29 września w Urzędzie Miasta i Gminy Burmistrz wręczył dyplomy i drobne upominki uczniom, którzy wyróżnili się największą wiedzą w XXIII Olimpiadzie Ekologicznej na etapie gminnym.
01.10.2025
Gratulacje dla naszych młodych ekologów!
29 września w Urzędzie Miasta i Gminy Pan Burmistrz Brunon Wolski wręczył dyplomy i drobne upominki uczniom, którzy wyróżnili się największą wiedzą w XXIII Olimpiadzie Ekologicznej na etapie gminnym.
Uczniowie wykazali się zaangażowaniem i troską o środowisko naturalne – wartości, które są dla nas wszystkich niezwykle ważne.
Serdecznie gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim wyróżnionym – jesteśmy z Was dumni!
Dziękujemy również dyrektorom, nauczycielom i opiekunom za wsparcie oraz motywowanie młodzieży do rozwijania pasji ekologicznych.
Zdjęcia (18)
Pokaż zdjęcie 1 z galerii.
Pokaż zdjęcie 2 z galerii.
Pokaż zdjęcie 3 z galerii.
Pokaż zdjęcie 4 z galerii.
Pokaż zdjęcie 5 z galerii.
Pokaż zdjęcie 6 z galerii.
Pokaż zdjęcie 7 z galerii.
Pokaż zdjęcie 8 z galerii.
Pokaż zdjęcie 9 z galerii.
Pokaż zdjęcie 10 z galerii.
Pokaż zdjęcie 11 z galerii.
Pokaż zdjęcie 12 z galerii.
Pokaż zdjęcie 13 z galerii.
Pokaż zdjęcie 14 z galerii.
Pokaż zdjęcie 15 z galerii.
Pokaż zdjęcie 16 z galerii.
Pokaż zdjęcie 17 z galerii.
Pokaż zdjęcie 18 z galerii.