W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

29 września w Urzędzie Miasta i Gminy Burmistrz wręczył dyplomy i drobne upominki uczniom, którzy wyróżnili się największą wiedzą w XXIII Olimpiadzie Ekologicznej na etapie gminnym.

01.10.2025

baner - wyróżnieni uczniowie XXIII Olimpiady Ekologicznej - etap gminny

Gratulacje dla naszych młodych ekologów!

29 września w Urzędzie Miasta i Gminy Pan Burmistrz Brunon Wolski wręczył dyplomy i drobne upominki uczniom, którzy wyróżnili się największą wiedzą w XXIII Olimpiadzie Ekologicznej na etapie gminnym.

Uczniowie wykazali się zaangażowaniem i troską o środowisko naturalne – wartości, które są dla nas wszystkich niezwykle ważne.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim wyróżnionym – jesteśmy z Was dumni!

Dziękujemy również dyrektorom, nauczycielom i opiekunom za wsparcie oraz motywowanie młodzieży do rozwijania pasji ekologicznych.

Zdjęcia (18)

{"register":{"columns":[]}}