W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

11 marca - Dzień Sołtysa. Tym razem w Krzewinie.

14.03.2023

Na zdjęciu widać Sołtysów, Burmistrza Miasta i Gminy Brunona Wolskiego i Przewodniczącego Rady Miasta i Gminy Stefana Kowala

11 marca – Dzień Sołtysa

Jest ich 12 i każdy z osobna jest dla nas ważny! To właśnie Oni są najbliżej mieszkańców, wsłuchują się w ich problemy i towarzyszą w dialogu między mieszkańcami a samorządem. Sołtysi, bo o nich mowa, 11 marca obchodzili swoje święto. Tego dnia spotkali się w Wiejskim Domu Kultury w Krzewinie by świętować! W spotkaniu uczestniczyli również Burmistrz Miasta i Gminy Kaczory Brunon Wolski oraz Przewodniczący Rady Miasta i Gminy Kaczory Stefan Kowal, którzy podziękowali Sołtysom za wkład w rozwój gminy i oddanie mieszkańcom.
Burmistrz przy okazji składania życzeń, wręczył Sołtysom drobne upominki, a także okoliczne listy od Ministra Rozwoju i Technologii Posła na Sejm RP Grzegorza Piechowiaka, który przekazał życzenia każdemu Sołtysowi z okręgu pilskiego.

Zdjęcia (4)

{"register":{"columns":[]}}