W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

10 – dniowy obóz strażacki

08.08.2011

Na szkolnym boisku w Śmiłowie odbył się 10 – dniowy obóz strażacki polsko – niemiecki. Udział w nim wzięła młodzież Ochotniczej Straży Pożarnej z gminy Kaczory oraz z zaprzyjaźnionej gminy Wabern. 19 lipca odbyło się oficjalne powitanie uczestników na którym byli władze naszej gminy. Dla młodzieży przygotowano mnóstwo atrakcji ale i tak najważniejsza była integracja. Podczas obozu odbyły się szkolenia, pokazy i ćwiczenia strażackie. Nie zabrakło także rozrywki była dyskoteka, aquapark itp. Młodzież wyjeżdżała również w teren. Była w muzeum pożarnictwa w Rakoniewicach, w jednostce nr.1 PSP w Pile, także strona niemiecka odwiedziła Urząd Gminy w Kaczorach. Wójt usłyszał podziękowania za zaproszenie do tutejszego urzędu. Młodzież wymieniła się wrażeniami z pobytu w naszej gminie. Teren i okolice są piękne i miło będziemy wspominać czas tu spędzony.

Był to już trzeci obóz szkoleniowy Ochotniczych Straży Pożarnych gminy Kaczory oraz strażaków z zaprzyjaźnionej gminy Wabern. W przyszłym roku może Niemcy?

Zdjęcia (5)

{"register":{"columns":[]}}