W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

„Czym jest Powstanie Wielkopolskie w 590-letniej historii Chodzieży?” - konkurs plastyczny dla uczniów

baner konkurs plastyczny - powstanie wielkopolskie

Zachęcamy do udziału w konkursie plastycznym, którego celem konkursu jest promowanie wśród młodzieży idei patriotyzmu, również lokalnego, kształtowanie poczucia świadomości narodowej i szacunku wobec własnego państwa oraz miejsca zamieszkania. Ukazanie kreatywności uczniów poprzez artystyczną interpretację wydarzeń związanych z Powstaniem Wielkopolskim. Zachęcenie do przedstawienia własnej wizji historycznych momentów w historii miasta oraz zainspirowanie do odkrywania i pielęgnowania lokalnej historii.

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów szkół podstawowych z terenu powiatu chodzieskiego, a jego orgniazatorem jest Urząd Miejski w Chodzieży.

 

Materiały

Regulamin konkursu
regulamin​_konkursu​_Powstanie​_Wielkoplskie.odt 0.02MB

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}