W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Konkurs otwarty na realizację zadania publicznego w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej i sportu na terenie Gminy Wieniawa

28.04.2016

Wójt Gminy Wieniawa ogłasza konkurs otwarty na realizację zadania publicznego w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej i sportu na terenie Gminy Wieniawa w 2016 roku, który skierowany jest do organizacji pozarządowych, o których mowa w art. 3 ust. 2 i 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie.

Dofinansowaniem będa objęte zadania w następujących dyscyplinach sportowych:

-        Sekcja 1a – piłka nożna – seniorzy,

-        Sekcja 1b – piłka nożna – juniorzy,

-        Sekcja 2 – piłka ręczna,

-        Sekcja 3 – zapasy.

Warunkiem przystąpienia do konkursu jest złożenie oferty w Urzędzie Gminy w Wieniawie, ul. Kochanowskiego 88, 26-432 Wieniawa (w godzinach pracy Urzędu) lub przesłanie jej na w/w adres w terminie do dnia 9 maja 2016 r. O przystąpieniu do konkursu decyduje data wpływu oferty (potwierdzona pieczęcią wpływu)

Materiały

Zarzadzenie
Zarzadzenie.docx 0.02MB
Oferta
Oferta.docx 0.02MB
Umowa
Umowa.docx 0.03MB
Sprawozdanie
Sprawozdanie.docx 0.02MB
Regulamin
Regulamin.docx 0.03MB
Informacja​_o​_wynikach​_konkursu​_-​_sekcja​_2​_i​_3
Informacja​_o​_wynikach​_konkursu​_-​_sekcja​_2​_i​_3.pdf 0.12MB
Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Informacje o publikacji dokumentu
Pierwsza publikacja:
11.01.2022 08:47 Jarosiński Jarosław
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Monika Jędrys
Tytuł Wersja Dane zmiany / publikacji
Konkurs otwarty na realizację zadania publicznego w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej i sportu na terenie Gminy Wieniawa 1.0 11.01.2022 08:47 Jarosiński Jarosław

Aby uzyskać archiwalną wersję należy skontaktować się z Redakcją BIP

{"register":{"columns":[]}}