Gratulacje dla Szkół !
Z ogromną radością i dumą składam serdeczne gratulacje Dyrekcji, Nauczycielom, Uczniom oraz Rodzicom szkół z terenu naszej gminy, które osiągnęły bardzo wysokie wyniki na egzaminie ósmoklasisty.
To wielkie osiągnięcie jest efektem wspólnej pracy, zaangażowania, systematyczności i pasji. Gratuluję uczniom znakomitych rezultatów, nauczycielom – profesjonalizmu i oddania, a rodzicom – wsparcia, które każdego dnia pomagało młodzieży w osiąganiu celów.
Szczególne gratulacje składam Szkole Podstawowej w Siedliskach, której uczniowie po raz kolejny uzyskali fantastyczny wynik z egzaminu ósmoklasisty w roku 2025! Szkoła zajęła 7. miejsce w województwie podkarpackim pod względem średnich wyników z wszystkich przedmiotów egzaminacyjnych. Wśród szkół rejonowych, do których uczęszczają dzieci z obwodu, szkoła zajęła 1. miejsce.
Życzę dalszych sukcesów edukacyjnych, rozwijania pasji i motywacji do podejmowania kolejnych wyzwań.
Wójt Gminy Lubenia
Adam Skoczylas