W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.

Czyste powietrze

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Lubeni realizuje zadanie związane z Program „Czyste Powietrze", w zakresie wydawania zaświadczeń o wysokości przeciętnego miesięcznego dochodu przypadającego na jednego członka gospodarstwa domowego.

Z Programu "Czyste Powietrze" mogą skorzystać właściciele i współwłaściciele budynków mieszkalnych jednorodzinnych. Właściciele i współwłaściciele budynków mieszkalnych jednorodzinnych, którzy zamierzają złożyć wniosek o przyznanie dofinansowania do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej mogą złożyć w GOPS w Lubeni żądanie wydania zaświadczenia o wysokości przeciętnego miesięcznego dochodu przypadającego na jednego członka gospodarstwa domowego. Złożenie wniosku o dofinansowanie w ramach Programu „Czyste Powietrze" jest uwarunkowane posiadaniem takiego zaświadczenia.

Szczegółowe informacje dotyczące Programu "Czyste Powietrze" można uzyskać w Punkcie informacyjnym (na parterze, obok schodów) w Urzędzie Gminy w Lubeni oraz w Wojewódzkim Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie.

Więcej informacji o programie w linkach poniżej:

https://czystepowietrze.gov.pl/

https://www.gov.pl/web/klimat/czyste-powietrze

 

 

{"register":{"columns":[]}}