W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Życzenia z okazji Dnia Strażaka

Strażak odwrócony plecami, który obserwuje palący się samochód.

Szanowni Druhowie,
 

Z okazji Waszego święta pragniemy złożyć serdeczne gratulacje wraz
z podziękowaniami za ofiarność i trud ponoszony przy wypełnianiu obowiązków strażaka. Serdecznie dziękujemy za wykazywanie pełnej gotowości i zdecydowanej postawy w trudnych do pokonania zadaniach, chroniąc życie, zdrowie i mienie ludzkie.

Niech wysiłek, który podejmujecie dla ratowania bliźnich, będzie zawsze źródłem osobistej satysfakcji i społecznego uznania. Życzymy pomyślności w rozwiązywaniu nowych problemów, które przynosi Wam życie i niełatwa służba, wielu lat w zdrowiu oraz sukcesów w życiu zawodowym. A w trudnych chwilach strażackiej służby niech czuwa nad Wami i chroni Was Święty Florian, Wasz strażacki patron.
 

 

            Kazimierz Krawiec                                                           Wójt Gminy Leżajsk

           Przewodniczący Rady Gminy                                                 Krzysztof Sobejko

 

Materiały

Życzenia z okazji Dnia Strażaka
Życzenia​_dzień​_strażaka​_2021.pdf 0.21MB