W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Zagłosuj na najbezpieczniejsze gospodarstwo w internetowym konkursie „Bezpieczne Gospodarstwo Rolne 2022”

Zdjęcie przedstawia po lewej stronie fragment laptopa z dłońmi ułożonymi na klawiaturze, po prawej stronie grafiki na beżowym tle z zarysem kartki napis Ogłoszenie.

PT KRUS w Leżajsku informuje, że Telewizja Interaktywna AgroNews.com.pl – patron medialny XIX Ogólnokrajowego Konkursu „Bezpieczne Gospodarstwo Rolne” – uruchomiła 23.08.2022r. Internetowy Konkurs „Bezpieczne Gospodarstwo Rolne 2022”. W konkursie udział biorą gospodarstwa zakwalifikowane do etapu centralnego konkursu „Bezpieczne Gospodarstwo Rolne”, wybrane przez komisje wojewódzkie. W województwie podkarpackim laureatami etapu wojewódzkiego Konkursu są Państwo Małgorzata i Grzegorz Szewczyk zam. Stare Miasto. Głosowanie prowadzone jest na stronie AgroNewscom.pl i trwa do 23.09.2022 r.

Link do strony AgroNewscom.pl: https://agronews.com.pl/artykul/zaglosuj-na-najbezpieczniejsze-gospodarstwo-w-internetowym-konkursie-bezpieczne-gospodarstwo-rolne-2022/

{"register":{"columns":[]}}