W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

WNIOSKI OBSZAROWE

Od 15 marca 2023 r. jak co roku rolnicy będą mogli składać za pośrednictwem aplikacji eWniosekPlus wnioski o przyznanie dopłat bezpośrednich.

Ogłoszenie

W tym roku nowa płatność Ekoschematy!

W tym roku płatności bezpośrednie będą realizowane jako interwencja Planu Strategicznego Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2023-2027. W ramach tych płatności kontynuowane będą dotychczas realizowane rodzaje, ale również wprowadzone nowe, a także będąca połączeniem wymogów zazielenienia i zasad wzajemnej zgodności - warunkowość. Kładzie ona większy nacisk na kwestie klimatyczne i środowiskowe oraz uzależnia otrzymanie pełnego wsparcia od przestrzegania przez beneficjentów przewidzianych norm i wymogów. Niedostosowanie się do nich może skutkować zmniejszeniem kwoty płatności.

Celem BEZPŁATNEJ pomocy w wypełnianiu wniosków oraz kompleksowego doradztwa zapraszamy do siedziby Powiatowego Zespołu Doradztwa Rolniczego w Leżajsk ul. Mickiewicza 82, 37-300 Leżajsk  (były budynek BOŚ, obok KRUS) w dni robocze w godz. 7.30 -15.30

{"register":{"columns":[]}}