W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Urząd Gminy Leżajsk uruchamia punkt pomocy przy wypełnianiu wniosków o dopłaty bezpośrednie

Informujemy, że w Urzędzie Gminy Leżajsk uruchomiono punkt pomocy przy wypełnianiu wniosków o dopłaty bezpośrednie dla rolników z terenu Gminy Leżajsk, dla których powierzchnia działek referencyjnych w 2020 wynosiła poniżej 10 ha.

Informacja

Warunkiem jest, że wskazani  rolnicy nie ubiegają się o płatności rolno-środowiskowe, płatności rolno-środowiskowo-klimatyczne, płatności ekologiczne, płatności zalesieniowe.

Pomoc będzie udzielana bezpłatnie w każdy czwartek i piątek od 9 kwietnia do 14 maja 2021 r. w Urzędzie Gminy Leżajsk od godz. 15.00 – do 17.00 po uprzednim zarejestrowaniu się telefonicznie pod numerem 17 240 62 06, 17 240 62 00

Jednocześnie informujemy, że Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w siedzibie Powiatowego Zespołu Doradztwa Rolniczego w Leżajsku przy ul. Mickiewicza 12 (obok Fary) świadczy odpłatnie usługi w zakresie wypełniania e-wniosku o przyznanie płatności oraz potrzebnej dokumentacji.

Prosimy o wzięcie ze sobą wszystkich niezbędnych danych, bez nich wypełnienie wniosku będzie niemożliwe.

Aby uzyskać dostęp do aplikacji konieczne jest podanie danych weryfikacyjnych:
- login (nr producenta)
- hasło

Rolnicy, którzy będą korzystać z elektronicznego wniosku po raz pierwszy, proszeni są o posiadanie danych takich jak:
- Numer producenta, który będzie również loginem rolnika,
- 8 ostatnich cyfr numeru rachunku bankowego (numer rachunku bankowego zgodny z numerem w ewidencji producentów)
- Wypłacona kwota (jest to kwota z ostatniego przelewu otrzymanego z ARiMR, zrealizowanego w poprzednim roku kalendarzowym – tj. w roku 2020 r., w przypadku kilku przelewów danego dnia wpisujemy kwotę największego.

W przypadku płatności do zwierząt potrzebne będą numery identyfikacyjne zwierząt.