W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Nieszczęśliwy wypadek zmienił życie Tomka, potrzebna specjalistyczna rehabilitacja!

Tomasz to 40-letni mąż i ojciec trójki małych dzieci - Kacpra 11 lat, Amelii 7 lat i Wiktora 2,5 roku. W momencie przejażdżki rowerowej z dziećmi 16 sierpnia 2022 roku i upadku z roweru doznał urazu rdzenia kręgowego, który sparaliżował zarówno jego życie jak i życie całej jego rodziny...

Pomoc dla Tomka

Obecną szansą dla Tomka jest minimum roczna rehabilitacji oraz zakup specjalistycznego wózka. Pierwsze miesiące po urazie są najważniejsze i tylko intensywna rehabilitacja da Tomkowi szansę na powrót do sprawności oraz czynnego udziału w życiu swoich dzieci, które tak bardzo potrzebują sprawnego tatusia. Miesięczny koszt takiej rehabilitacji to około 25 tysięcy złotych. 

Zbiórkę można wesprzeć na portalu siepomaga.pl

Tomasz Gondek - zbiórka charytatywna | Siepomaga.pl

{"register":{"columns":[]}}