W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Konsultacje Społeczne dotyczące opracowania Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2023 - 2029

Zdjęcie przedstawia po lewej stronie fragment laptopa z dłońmi ułożonymi na klawiaturze, po prawej stronie grafiki na beżowym tle z zarysem kartki napis Ogłoszenie.

Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie „Region Sanu i Trzebośnicy” rozpoczyna prace nad nową Lokalną Strategią Rozwoju na lata 2023-2029, dla obszaru Gminy Leżajsk oraz Miasta i Gminy Nowa Sarzyna.

W związku z powyższym zaprasza wszystkich mieszkańców, reprezentantów sektorów: publicznego, społecznego, gospodarczego tj.: przedstawicieli JST, organizacji pozarządowych, OSP, członkinie KGW, sołtysów, radnych, przedsiębiorców, rolników oraz osoby zaangażowane w rozwój swoich miejscowości do udziału w otwartych spotkaniach informacyjno-konsultacyjnych.

Opinie, sugestie i uwagi uzyskane podczas spotkań posłużą do identyfikacji najważniejszych problemów i potrzeb oraz określenia priorytetowych celów dla obszaru objętego nową strategią. Pozwoli to zaplanować działania, na które będzie możliwe pozyskanie dotacji przez beneficjentów w ramach nowej Strategii Rozwoju Lokalnego na lata 2023-2029.

MIEJSCA I TERMINY SPOTKAŃ na załączonym plakacie.

Materiały

Konsultacje Społeczne
plakat​_konsultacje​_społeczne.jpg 0.48MB
{"register":{"columns":[]}}