W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie poszukuje pracowników

15.03.2023

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie ogłosił nabory kandydatów na wolne stanowiska pracy w Krakowie.

Zdjęcie przedstawia po lewej stronie dłonie w uścisku powitalnym, po prawej stronie na beżowym tle z zarysem teczki napis Praca.

Zainteresowanych pracą w Wojewódzkim Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie zachęcamy do obserwowania strony podmiotowej Biuletynu Informacji Publicznej Wojewódzkiego Funduszu, gdzie publikowane są wszystkie informacje na temat rekrutacji na wolne stanowiska w WFOŚiGW w Krakowie.

Materiały

Ogłoszenie - Referent/Specjalista w Zespole Kontroli Zewnętrznej (2 osoby - 2 etaty)
KP11162023​_Ogłoszenie​_o​_naborze​_w​_ZK.pdf 0.21MB
Ogłoszenie - Referent/Specjalista w Zespole Klienta Indywidualnego (5 osób - 5 etatów), w Zespole Rozliczeń Klienta Indywidualnego (5 osób - 5 etatów)
KP11172023​_Ogłoszenie​_o​_naborze​_w​_ZKI-ZRK.pdf 0.22MB
Ogłoszenie - Referent/Specjalista w Zespole Księgowości (3 osoby - 3 etaty)
KP11182023​_Ogłoszenie​_o​_naborze.pdf 0.21MB
{"register":{"columns":[]}}