W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

VALVOLINE RAJD MAŁOPOLSKI na drogach Gminy Kalwaria Zebrzydowska

07.06.2024

Samochód w kolorach biało czerwono niebieskich mknie na zakręcie, jeden z etapów rajdu.

Szanowni Mieszkańcy!
Ze względu na VALVOLINE RAJD MAŁOPOLSKI w dniu 7 czerwca 2024 roku na drogach Gminy Kalwaria Zebrzydowska będą utrudnienia w ruchu samochodowym. W godzinach 13:00-22:00 droga będzie zamknięta na odcinkach: BUGAJ (ŻAREK)-BARWAŁD GÓRNY (ROLA, WYRĘBY, BOLANDÓWKA)-STRYSZÓW (BUGAJ)- ŁĘKAWICA (ZADZIELE, PAWLIKÓWKA).
Dokładny przebieg trasy rajdu znajduje się pod linkiem: https://rajdmalopolski.pl/wp-content/uploads/2024/05/Barwald.pdf

 

Szanowni Państwo!
Dzięki wytężonej pracy całego sztabu, wsparcia władz, służb mundurowych oraz kilkudziesięciu instytucji i firm, Valvoline Rajd Małopolski kontynuuje swoją drogę w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski. W tym roku czeka nas jednak spory awans - dołączyliśmy także do Mistrzostw Europy Centralnej.
Valvoline Rajd Małopolski nie zostałby rozegrany, gdyby nie praca ponad 500 osób, które odpowiadają za bezpieczeństwo, logistykę, regulaminy, marketing i przede wszystkim wielowątkowe wydarzenie dla całych rodzin. Do naszego regionu przyjedzie kilka tysięcy osób, które napędzą lokalny rynek gastronomiczny i hotelarski już na początku wakacji. Sam rajd promuje nasze okolice nie tylko w Polsce, ale i poza jej granicami, pokazując gościnność i otwartość mieszkańców. Pokażmy wspólnie, że nasza mała ojczyzna jest gotowa na coś więcej.
W związku z rozgrywaniem Valvoline Rajdu Małopolski zostanie całkowicie zamknięty ruch drogowy na niektórych ulicach. Planowany jest ruch między przejazdami, o dokładne godziny prosimy pytać obsługę w dniu rajdu.  Chcemy żeby rajd był dla wszystkich bezpieczny, dlatego też zwracamy się z prośbą, o zachowanie poniższych zasad bezpieczeństwa:
• zaplanowanie przyjazdów i wyjazdów w taki sposób, aby uniknąć kolizji z imprezą,
• oglądanie pojazdów rajdowych z miejsc wyznaczonych przez organizatora (za taśmą ostrzegawczą),
• pod żadnym pozorem niewchodzenie ani niewjeżdżanie na trasę rajdu po przejeździe samochodu organizatora oznaczonego jako „Safety S1”,
• zwrócenie szczególnej uwagi na dzieci i zwierzęta domowe.
Życzę Państwu udanych chwil z Valvoline Rajdem Małopolski, jednocześnie prosząc o zachowanie bezpieczeństwa, które jest najważniejsze. W imieniu organizatora przepraszam za niedogodności związane z zamknięciem dróg, licząc na wyrozumiałość.

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania, służymy pomocą pod adresem biuro@rajdmalopolski.pl oraz pod telefonem 887 856 856.
Gabriel Borowy
Prezes Fundacji Sporty Motorowe

https://rajdmalopolski.pl/

{"register":{"columns":[]}}