W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Szukamy zdjęć, pamiątek na 100-lecie Kalwarianki

20.07.2022

W przyszłym roku Miejski Klub Sportowy „Kalwarianka” obchodził będzie Jubileusz 100-lecia założenia. Klub rozpoczyna przygotowania do tego wyjątkowego Jubileuszu, pojawiły się już pierwsze pomysły jak uświetnić i upamiętnić 100-lecie założenia miejskiego klubu. Jednym z planów jest wydanie książki i albumu. Dlatego też MKS Kalwarianka i Urząd Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej proszą mieszkańców, kibiców o udostępnienie zdjęć i pamiątek związanych z klubem.

Ilustracja w centralnym miejscu tekst - szukamy zdjęć, pamiątek na 100-lecie Kalwarianki, po bokach archiwalne zdjęcia

Jeśli jesteście w posiadaniu archiwalnych zdjęć, dokumentów itp. związanych z żółto-czerwonymi, mamy gorącą prośbę, aby się nimi z nami podzielić.  Spokojnie, nie chcemy byście te materiały nam przekazali, a jedynie udostępnili celem skopiowania – prosi klub MKS Kalwarianka i dodaje 100 lecie Klubu już za rok, dlatego staramy się by tak wspaniały Jubileusz miał wspaniałą oprawę. Każdy z Was może się do tego przyczynić!

Na szczególną uwagę zasługują archiwalne zdjęcia związane z Kalwarianką z poprzedniego wieku, które trafią do książki i albumu. Jak podkreślają pomysłodawcy książki i albumu nie chcą wspomnianych zdjęć nikomu zabierać czy też wypożyczyć, a jedynie skopiować i zajmie to kilka minut.

Gdy masz takie zdjęcia, podziel się z nami wspomnieniami na 100-lecie klubu,  które trafią do książki i albumu. Prosimy o kontakt – Tomasz Baluś, tel. 692-803-701 promocja@kalwaria-zebrzydowska.pl lub Grzegorz Wypiór tel. 889-731-457 grzegorz.wypior@mkskalwarianka.pl

Zdjęcia już zeskanowane można przesłać na adresy mailowe: promocja@kalwaria-zebrzydowska.pl lub grzegorz.wypior@mkskalwarianka.pl.

Do  wszystkich, tych którzy podzielą się zdjęciami i innymi pamiątkami klubowymi trafi książka i album, a także gadżety związane z klubem i gminą.

Mamy też bardzo dobrą wiadomość dla wszystkich kibiców Kalwarianki i pasjonatów lokalnej historii, na ukończeniu jest książka autorstwa Lesława Lassoty, Andrzej Nowakowskiego przygotowana specjalnie na Jubileusz 100-lecia. Książka pojawi się na przełomie roku, natomiast promocję albumu zaplanowano na połowę 2023 roku – mówi Tomasz Baluś inicjator powstania książki i albumu dodając  Wspomniane publikacje zostaną wydane przez Urząd Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej i MKS Kalwariankę.

Pierwsze  zdjęciach zostały juz przekazane przez Towarzystwo Przyjaciół Kalwarii Zebrzydowskiej, przedstawiają one mecze rozgrywane na „Saharze” w latach 60 i 70 ubiegłego wieku.

{"register":{"columns":[]}}