W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Szkolenie o chrakterze wojskowym

W dniach od 11.05. do 12.05.2024r. na terenie miasta i gminy Kalwaria Zebrzydowska zostanie zorganizowane szkolenie o charakterze wojskowym w postaci przemarszu po wyznaczonej trasie pomiędzy miejscowościami: Lgota, Wysoka, Kalwaria Zebrzydowska oraz Barwałd Górny.

Żołnierze w maskującym trybie w umundurowaniu.
SZANOWNI MIESZKAŃCY MIASTA I GMINY KALWARIA ZEBRZYDOWSKA
W dniu 06.05.2024r. urząd miasta otrzymał pismo od Dowódcy 112 batalionu lekkiej piechoty w Oświęcimiu (112 blp), Pana Pułkownika Piotra SALACHNY informujące, że w dniach od 11.05. do 12.05.2024r. na terenie miasta i gminy Kalwaria Zebrzydowska zostanie zorganizowane szkolenie o charakterze wojskowymw postaci przemarszu po wyznaczonej trasie pomiędzy miejscowościami: Lgota, Wysoka, Kalwaria Zebrzydowska oraz Barwałd Górny.
 
Celem szkolenia będzie prowadzenie zintegrowanych działań taktycznych w stałym rejonie odpowiedzialności 112 blp w Oświęcimiu, o charakterze powszechnym, permanentnym i nieliniowym.
Podczas szkolenie nie przewiduje się użycia środków pozoracji pola walki. Organizator szkolenia - D-ca 112 blp w Oświęcimiu, bierze pełną odpowiedzialność za jego przebieg, zabezpieczy teren na czas jego organizacji oraz usunie wszelkie oznakowania i śmieci po jego zakończeniu. Szkolenie nie spowoduje wstrzymania ani utrudnień w ruchu drogowym. W szkoleniu weźmie udział ok. 100 żołnierzy.
 
W związku z powyższym zwracam się z uprzejmą prośbą do Państwa o zgłaszanie do urzędu jakichkolwiek powstałych problemów czy utrudnień w związku z realizacją tego szkolenia na terenie miasta i gminy Kalwaria Zebrzydowska.
{"register":{"columns":[]}}