W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Stypendia sportowe dla młodzieży

09.05.2024

Do 30 maja można składać wnioski o przyznanie stypendium sportowego dla młodzieży za osiągnięcia sportowe.

Baner - po lewej wstęp do artykułu, logo Kalwarii, na środku kontur postaci Mikołaja Zebrzydowskiego, po prawej fotografia przedstawiająca dwóch młodych piłkarzy walczących o piłkę na boisku, w tle zieleń i bramka

Stypendia sportowe mają na celu wspieranie rozwoju młodzieży szczególnie uzdolnionej sportowo.

Stypendium sportowe może otrzymać zawodnik klubu sportowego lub drużyny OSP działającej na terenie miasta i gminy Kalwaria Zebrzydowska, nie dłużej niż do ukończenia 21 roku życia. Stypendium może być przyznawane również uczniowi szkoły podstawowej i szkoły ponadpodstawowej, który osiągnął wysokie wyniki sportowe uczestnicząc w systemie rozgrywek organizowanych przez Związki Sportowe, Związek Ochotniczych Straży Pożarnych oraz Państwową Straż Pożarną na odpowiednim szczeblu.

Zasady, tryb przyznawania stypendium sportowego oraz jego wysokość określa regulamin przyznawania stypendiów sportowych.

Materiały

Wniosek o przyznanie stypendium sportowego
wniosek-stypendium-sport.docx 0.01MB
Uchwała nr XXXIX/406/22 Rady Miejskiej w Kalwarii Zebrzydowskiej z dnia 30 czerwca 2022 r. w sprawie przyznawania stypendiów dla młodzieży za osiągnięcia sportowe
{"register":{"columns":[]}}