W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Spotkanie z Szefem Wojskowego Centrum Rekrutacji

07.02.2024

W dniu 7 lutego Burmistrz Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej wraz z pracownikiem realizującym zadania obronne, kryzysowe oraz obronę cywilną na terenie miasta i gminy spotkali się z Szefem Wojskowego Centrum Rekrutacji w Oświęcimiu.

Spotkanie przy stole konferencyjnym trzech mężczyzn. Jeden mężczyzna to wojskowy, siedzi po prawej stronie. Na końcu stołu mężczyzna w garniturze i krawacie. Po lewej mężczyzna elegancki w Garniturze granatowym.

Podczas spotkania poruszono tematy:
✅ realizacji zadań obronnych w 2023r. na terenie miasta i gminy Kalwaria Zebrzydowska.
✅ realizacji zadań obronnych w 2024r. na terenie miasta i gminy Kalwaria Zebrzydowska.
✅ udziału w kwalifikacji wojskowej w 2024r.
Współpraca z Wojskowym Centrum Rekrutacji w Oświęcimiu zawsze była na najwyższym poziomie. Wszystkie zadania otrzymane przez gminę na rzecz Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej są realizowane na bieżąco i bez zastrzeżeń.

{"register":{"columns":[]}}