W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Spotkanie z Profesorem AWF w Krakowie

Burmistrz Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej w dniu 15 listopada spotkał się z prof. dr. hab. Piotrem Miką, Dziekanem Wydziału Rehabilitacji Ruchowej Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie.

Z lewej strony postać mężczyzny ujęta do połowy, który ma brązowy garnitur, białą koszulę i bordowy krawat. po jego prawej stronie stoi mężczyzna w marynarce granatowej w kratę, jasnej koszuli i krawacie w kropki, na złożone ręce, najbardziej z prawej strony mężczyzna z wąsami czarnymi w ciemniej koszuli i rozpiętej ciemnej marynarce

Profesor zwrócił się z propozycją nawiązania współpracy w zakresie oświaty i edukacji młodzieży, a także pozyskiwania projektów dotyczących zdrowia publicznego. Rozmowy na ten temat będą kontynuowane, o czym będziemy informować.
W spotkaniu udział wzięli: Przewodnicząc Rady Miejskiej Piotr Janusiewicz oraz Marek Cimer Przewodniczący Komisji Oświaty, Kultury i Promocji Powiatu Rady Powiatu w Wadowicach.

{"register":{"columns":[]}}