W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Spotkanie z Prezesem Małopolskiego Stowarzyszenia Sołtysów

17.11.2023

Dzień Sołtysa to coroczne święto, które ma na celu okazanie wdzięczności i szacunku sołtysom za ich pracę oraz zwrócenie uwagi społeczeństwa na rolę sołtysa w polskiej wsi.

Trzech mężczyzn stoi, od lewej strony najwyższy mężczyzna z wąsami w rozpiętej kurtce, swetrze i jasnej koszuli, kolejny mężczyzna w okularach, rozpiętej jasnej marynarce i czarnym podkoszulku prezentuje trzymając przed sobą pudełko białe z logo Kalwarii Zebrzydowskiej oraz napisem Kalwaria Zebrzydowska, kolejny mężczyzna, burmistrz, z siwymi włosami, uśmiechnięty w dopasowanej grafitowej marynarce, jasnej koszuli i krawatem w poprzeczne paski, najbardziej z prawej stoi kobieta z kasztanowymi włosami po ramiona, w okularach w marynarce w drobną kratę biało czarną oraz czarną bluzeczką

Gmina Kalwaria Zebrzydowska w 2024 roku będzie gospodarzem Małopolskiego Dnia Sołtysa, w związku z czym w dniu 17 listopada odbyło się spotkanie wstępne z prezesem Małopolskiego Stowarzyszenia Sołtysów Grzegorzem Przybyło, na którym poruszone zostały sprawy organizacyjne.

{"register":{"columns":[]}}