W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Spotkanie w sprawie szlaków turystycznych

W dniu 16 listopada 2023 r. w Urzędzie Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej odbyło się spotkanie związane z realizacją Projektu Współpracy pomiędzy LGD Gościńca 4 Żywiołów oraz LGD “Między Dalinem i Gościbią” pt. “Szlaki Turystyczne szansą rozwoju obszarów wiejskich LGD Gościńca 4 Żywiołów”.

z lewej strony stoi kobieta w ciemnym stroju z założonymi rekami po prawej stronie siedzi kobieta w długich jasnych włosach i w jasnym swetrze, najbardziej z prawej strony siedzi kobieta o ciemnych włosach po ramiona w ciemnej marynarce

Projekt zakłada zwiększenie zdolności rozwoju obszaru LGD G4Ż w zakresie turystyki i rekreacji i obejmuje realizację następujących zadań: dzielenie się dobrą praktyką w obszarze turystyki- szkolenia Ekomuzeum, rozwój Questów, inwentaryzację szlaków i atrakcji turystycznych, wydanie wspólnego folderu turystycznego z mapą turystyczną, wykonanie wspólnej aplikacji mobilnej zawierającej zinwentaryzowane szlaki turystyczne i atrakcje.
W ramach działań inwestycyjnych zaplanowano na terenie LGD G4Ż wykonanie 3 wiat rowerowych oraz 9 altan, umieszczenie stojaków rowerowych i tablic informacyjnych w wyznaczonych miejscach.
Podczas spotkania zostały przedstawione założenia projektu, informacje o atrakcjach i trasach oraz propozycje włączenia się w projekt. Spotkanie zakończyło się dyskusją nt. projektu z zebranymi przedstawicielami poszczególnych miejscowości.
Partnerem projektu jest Gmina Kalwaria Zebrzydowska.

{"register":{"columns":[]}}