W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Spotkanie "Lider lokalny - nowoczesny menedżer"

Spotkanie "Lider lokalny - nowoczesny menedżer"
2022-09-17 10:00
 13:00

Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu, Myślenice ul. Piłsudskiego 20 
 • KIEDY

  17 września 2022 (sobota)

  godz. 10:00 - 13:00

  DODAJ DO KALENDARZA
 • GDZIE

  Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu

  Myślenice ul. Piłsudskiego 20

W sobotę 17 września 2022 w godz. 10.00-13.00 w Myślenickim Ośrodku Kultury i Sportu ul. Piłsudskiego 20 w Myślenicach odbędzie się spotkanie pod hasłem "Lider lokalny - nowoczesny menedżer".

Zdjęcie przedstawia po lewej stronie fragment zegara, po prawej na beżowym tle z zarysem białych punktów w kształcie owalu z napisem Wydarzenia.

Spotkanie dedykowane jest lokalnym liderom, sołtysom, członkom kół gospodyń wiejskich i ochotniczych straży pożarnych.

Podczas spotkania odbędą się warsztaty tematyczne mające na celu inspirowanie liderów do poszukiwań pomysłów na aktywności i ich realizację, wyszukiwanie i odkrywanie w sobie potencjału lidera oraz kreowanie wizerunku lidera w mediach. Zaproszeni goście przedstawią możliwości tworzenia partnerstw lokalnych oraz przybliżą perspektywy budowy własnych projektów i inicjatyw społecznych.

Spotkanie będzie także okazją do omówienia współpracy Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie z lokalnymi liderami oraz przybliżony projekt Kierunek Kariera, dzięki któremu Małopolanie już od 6 lat podnoszą swoje kompetencje, budują potencjał osobisty i zawodowy.

Program wydarzenia: https://kierunek.pociagdokariery.pl/storage/shares/Lider lokalny - spotkanie/Nowoczesny lider lokalny.pdf

Zgłaszać należy się do dnia 12.09.2022 na adres e-mail: cal@cusmyslenice.pl lub telefonicznie 575 552 452  (w dni robocze). Liczba miejsc ograniczona.

Źródło: Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie

{"register":{"columns":[]}}