W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Rozpoczęto prace nad budżetem na rok 2024

15.09.2023

Baner - na jasnoszarym tle po lewej logo Kalwarii, napis Informacja, po prawej fotografia przedstawiająca budynek Urzędu Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej w słoneczny dzień, pośrodku kontur postaci symbolizującej Mikołaja Zebrzydowskiego, przy dolnej krawędzi czerwona linia

Burmistrz Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej niniejszym informuje, że przystępujemy do prac przygotowawczych w zakresie opracowania projektu budżetu gminy na 2024 rok.
W związku z powyższym uprzejmie proszę mieszkańców miasta i gminy o składanie wniosków i propozycji do projektu budżetu bezpośrednio do radnych Rady Miejskiej, sołtysów oraz przewodniczących Zarządów Osiedli.

Radni Rady Miejskiej, sołtysi, przewodniczący Zarządów Osiedli oraz jednostki organizacyjne nie posiadające osobowości prawnej zobowiązani są do przedłożenia wszystkich propozycji do Urzędu Miasta w Kalwarii Zebrzydowskiej w terminie do dnia 15.10.2023 r.
Jednocześnie prosi się instytucje kultury i jednostki organizacyjne posiadające osobowość prawną do składania propozycji do budżetu na 2024 rok do dnia 30.09.2023 r.

Wszystkie wnioski należy złożyć w Sekretariacie Urzędu Miasta – pokój nr 1.
Wnioski te zostaną poddane szczegółowej analizie przy pracach związanych z projektem budżetu i w miarę możliwości finansowych gminy uwzględnione w projekcie budżetu na 2024 rok.

Burmistrz
dr hab. inż. Augustyn Ormanty

Materiały

Zarządzenie nr 820/2023 Burmistrza Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej z dnia 15 września 2023 r. w sprawie określenia terminów oraz podstawowych parametrów do prac nad projektem budżetu Gminy Kalwaria Zebrzydowska na 2024 rok
{"register":{"columns":[]}}