W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Raport o stanie Gminy Kalwaria Zebrzydowska za rok 2023

29.05.2024

29 maja 2024 r. Burmistrz Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej przedłożył radzie miejskiej raport o stanie gminy za rok 2023.

Zdjęcie przedstawia po lewej stronie kobietę i mężczyznę w strojach biurowych, rozmawiających ze sobą, po prawej stronie na beżowym tle zarys grafiki z literą i oraz napis Informacja.

Raport jest zestawieniem najważniejszych danych o samorządzie, pozwala uzyskać wgląd w sytuację społeczną, gospodarczą i ekonomiczną Gminy Kalwaria Zebrzydowska. Dokument został opracowany przy udziale pracowników Urzędu Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej oraz jednostek organizacyjnych gminy.

Nad przedstawionym raportem o stanie gminy przeprowadza się debatę. Zgłoszenia do udziału w debacie należy składać w Biurze Rady przy ul. Targowej 1B w terminie do 27.6.2024 godz. 15:30.

Raport o stanie Gminy Kalwaria Zebrzydowska za rok 2023 oraz informacja o zasadach zgłaszania się mieszkańców do udziału w debacie dostępne są w Biuletynie Informacji Publicznej: https://bip.malopolska.pl/umkalwariazebrzydowska,a,2471296,raport-o-stanie-gminy-kalwaria-zebrzydowska-za-rok-2023.html

{"register":{"columns":[]}}