W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Program stypendialny "Musicie od siebie wymagać"

03.10.2022

Stowarzyszenie im. Świętego Jana Pawła II Patrona Kalwarii Zebrzydowskiej zachęca dzieci i młodzież z terenu Gminy Kalwaria Zebrzydowska, do udziału w programie stypendialnym "Musicie od siebie wymagać"

Zdjęcie przedstawia czworo dzieci na tle tablicy szkolnej

Program stypendialny "Musicie od siebie wymagać", jest przeznaczony dla dzieci i młodzieży szkół podstawowych (klasy IV – VIII), którzy są zameldowani na terenie Gminy Kalwaria Zebrzydowska.

Stypendium trafi do potrzebujących i będzie  wspierało zdolną, utalentowaną młodzież, dzieci z rodzin o niskich dochodach.

Stowarzyszenie im. Św. Jana Pawła II Patrona Kalwarii Zebrzydowskiej, zachęca do składania wniosków o przyznanie stypendium (wniosek i regulamin w załączniku). Prawo zgłaszania kandydatów do stypendium mają: rodzice bądź opiekunowie prawni, placówki oświatowe oraz członkowie Stowarzyszenia.

Stowarzyszenie  w toku postępowania rekrutacyjnego dokona  oceny złożonych wniosków, Przekazanie stypendiów nastąpi 22 października, w Liturgiczne wspomnienie św. Jana Pawła II.

W tym dniu w Sali Widowiskowej CKSiT, przy ul. Niemczynowskiego 3 o godz. 17:15 odbędzie się Gala Laureatów, następnie zaplanowano koncert  Lidii Jazgar i Jacka Dewódzkiego „Ale nam się wydarzyło” – wstęp na koncert bezpłatny!

Na realizacje Programu Stypendialnego "Musicie od siebie wymagać", Stowarzyszenie im. Św. Jana Pawła II Patrona Kalwarii Zebrzydowskiej, otrzymało dotacje z Gminy Kalwaria Zebrzydowska.

Wypełnione wnioski o przyznanie stypendium wraz z wymaganymi załącznikami należy składać drogą elektroniczną na adres - sjp2pk@gmail.com do 16 października 2022 r.

Więcej informacji można znaleźć na www.facebook.com/stowarzyszenieswjp2pk  www.kalwaria-zebrzydowska.pl

Do wydrukowanego wniosku o przyznanie stypendium należy dołączyć obowiązkowo następujące załączniki:
- kserokopia świadectwa z minionego (poprzedniego) roku szkolnego,
- kserokopie dyplomów i wyróżnień (z bieżącego i minionego roku szkolnego).

 

Materiały

Wnioek o stypendium
Wniosek​_STYPENDIUM.pdf 0.19MB

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}