W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Podziękowania od Komendanta Głównego PSP

08.02.2024

Kolorowy logotyp Państwowej Straży Pożarnej narysowany w 1992 roku, inspirowany zespołem elementów, które wchodziły w skład wyposażenia każdego strażaka (hełm, toporki), z symbolem złotego wieńca, czerwonego płomienia, białego orła

Pragnę serdecznie podziękować za przekazane gratulacje i ciepłe słowa z okazji powołania na stanowisko Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej.

Jest to dla mnie bardzo duże wyróżnienie, ale jednocześnie zobowiązanie, które nierozerwalnie łączy się z ogromną odpowiedzialnością. Poczucie to jest tym większe, że strażacka służba wiąże się z codziennym stawaniem w obliczu sytuacji zagrożenia własnego życia i zdrowia. Musimy jednak pamiętać, że te wysiłki mają wymierne odzwierciedlenie w ocalonych istnieniach ludzkich.

Ten awans traktuję jako wyraz oceny mojej dotychczasowej pracy. Deklaruję, że swoim zaangażowaniem będę starał się czynić tę formację coraz bardziej innowacyjną i wszechstronną, tak aby wszyscy Polacy czuli się w swojej Ojczyźnie jeszcze bezpieczniej.

Korzystając z okazji pragnę przekazać życzenia samych sukcesów w każdej dziedzinie Pańskiej aktywności zawodowej, a także wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.

Komendant Główny Państwowej Straży Pożarnej nadbryg. Mariusz Feltynowski

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}