W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Obwieszczenie o naborze wniosków

26.10.2023

Dotyczy dotacji celowej na prace przy zabytkach nieruchomych lub ruchomych wpisanych do rejestru zabytków lub gminnej ewidencji zabytków znajdujących się na obszarze Gminy Kalwaria Zebrzydowska.

Zdjęcie przedstawia po lewej stronie kobietę i mężczyznę w strojach biurowych, rozmawiających ze sobą, po prawej stronie na beżowym tle zarys grafiki z literą i oraz napis Informacja.

Materiały

[BIP] Obwieszczenie o naborze wniosków o udzielenie dotacji celowej z budżetu Gminy Kalwaria Zebrzydowska w roku 2023 na prace konserwatorskie, restauratorskie lub roboty budowlane przy zabytkach nieruchomych lub ruchomych wpisanych do rejestru zabytków lub gminnej ewidencji zabytków znajdujących się na obszarze Gminy Kalwaria Zebrzydowska
{"register":{"columns":[]}}