W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Nowe kody kreskowe do odbioru odpadów

19.11.2021

Szanowni Mieszkańcy, Urząd Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej przypomina, że od 1 stycznia 2021 r. obowiązują nowe jednorazowe kody kreskowe na worki z odpadami.

Żółty worek z odpadami zawiązany opaską zaciskową, pozostawiony na wybrukowanej nawierzchni

Prosimy o zwrócenie uwagi, aby naklejać odpowiednie kody. Kody z lat ubiegłych należy zniszczyć lub oddać do tutejszego Urzędu. W przypadku pojemnika na odpady, przed każdym odbiorem należy nakleić nowy kod (prawidłowe kody posiadają kolejną numerację – umieszczoną pod nazwą odpadów).

W przypadku nie naklejenia nowego, odpowiedniego kodu kreskowego i wynikającego z tego powodu braku możliwości zeskanowania kodu – odpady nie zostaną odebrane!

Jednocześnie przypominamy, że wszelkie zgłoszenia, reklamacje, zapotrzebowanie na: kody kreskowe, worki, harmonogramy, należy zgłaszać do Biura Obsługi Systemu Gospodarowania Odpadami Komunalnymi zlokalizowanego w Kalwarii Zebrzydowskiej, przy ul. Sowińskiego 16.
Biuro czynne jest w poniedziałki w godz. 10:00 - 18:00, od wtorku do piątku w godz. 6:30 - 14:30 oraz w pierwsze soboty miesiąca od 7:00 do 13:00. Numer telefonu do biura: 669 978 712.

 

{"register":{"columns":[]}}