W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Konkurs o tematyce przeciwdziałania przemocy w rodzinie - wyniki

Informacja o wynikach konkursu zorganizowanego przez zespół interdyscyplinarny ds. przeciwdziałania przemocy w rodzinie i ochrony ofiar przemocy w rodzinie działający przy Miejsko-Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Kalwarii Zebrzydowskiej

Na drewnianym blacie stołu 3 plakaty konkursowe o tematyce przemocy w rodzinie

10 listopada 2022 r. w Miejsko-Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Kalwarii Zebrzydowskiej odbyło się spotkanie komisji konkursowej w celu wybrania najlepszej pracy konkursowej w zorganizowanym przez Zespół Interdyscyplinarny konkursie plastycznym na projekt logo/ulotki o tematyce przeciwdziałania przemocy w rodzinie.

Spośród 40 złożonych prac został wyłoniony zwycięzca:

I miejsce - Daniel Michalski uczeń Szkoły Podstawowej w Zebrzydowicach

oraz dwa wyróżnienia:

Kacper Wójcik uczeń Szkoły Podstawowej w Stanisławiu Dolnym
Maja Wyka uczennica Zespołu Szkół w Przytkowicach

Pozostali uczestnicy otrzymają nagrody pocieszenia. Nagrody zostaną przekazane dyrektorom szkół do wręczenia uczniom. Dziękujemy za udział w konkursie dzieciom i młodzieży z klas IV-VIII szkół z terenu gminy Kalwaria Zebrzydowska, a także pracownikom szkół zaangażowanych w przeprowadzenie konkursu.

Pragniemy w szczególności podziękować sponsorom, którzy ufundowali nagrody dla uczestników:
Pan Michał Goczał - Western Camp Resort, ul. Oświęcimska 35, 32-640 Zator
Pan Marek Goczał - Energylandia, al. 3 Maja 2, 32-640 Zator
Państwo Urszula i Krzysztof Szczurek - Sklep „ABC” 34-145 Stronie 122

Zwycięskie prace
Prace uczestników konkursu

Zdjęcia (2)

{"register":{"columns":[]}}