W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Koncert dzieci z Truskawca

Koncert dzieci z Truskawca
2023-09-02 20:00
 

Stare Kino, Kalwaria Zebrzydowska ul. Mickiewicza 4 
 • KIEDY

  02 września 2023 (sobota)

  godz. 20:00

  DODAJ DO KALENDARZA
 • GDZIE

  Stare Kino

  Kalwaria Zebrzydowska ul. Mickiewicza 4

Plakat - po lewej fotografia słuchawek leżących na kartce z chwytami gitarowymi, po prawej informacja o wydarzeniu i logotypy organizatorów

Mamy przyjemność zaprosić na wyjątkowy występ dziecięco-młodzieżowego zespołu z ukraińskiego Truskawca! Zapraszamy na niezapomniany wieczór, wypełniony patriotycznymi dźwiękami i pięknymi melodiami.

To będzie niepowtarzalna okazja, aby doświadczyć magii muzyki w wyjątkowym wykonaniu. Zespół przygotował dla mieszkańców naszej gminy repertuar pełen głębokich emocji i wzruszeń, który na pewno dotknie serca każdego słuchacza.

Wstęp na ten wyjątkowy koncert jest BEZPŁATNY, więc zapraszamy serdecznie, abyście mogli razem świętować współpracę z Truskawcem i czerpać radość z pięknej muzyki.

Aby ten wieczór był jeszcze bardziej wyjątkowy, organizatorzy przygotowali niespodziankę w postaci drobnego poczęstunku.

Dołączcie Państwo do naszego wydarzenia, aby razem celebrować piękno muzyki i spędzić niezapomniany wieczór w przyjemnym towarzystwie.

Serdecznie zapraszają organizatorzy: Gmina Kalwaria Zebrzydowska, Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Kalwarii Zebrzydowskiej

 

Koncert dzieci z Truskawca

 

{"register":{"columns":[]}}