W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Głosujemy na „Świetlną Stolicę Polski”

18.01.2024

Konkurs podzielony jest na dwa etapy: regionalny i ogólnopolski. W pierwszym etapie internauci wybrali 16 najpiękniej oświetlonych miast w każdym województwie.

Miejska dekoracja świąteczna w postaci dwóch prezentów i fotela dla Mikołaja, mieniących się po zmroku żółtymi i czerwonymi światełkami.

Z dumą i wielką radością informujemy, że po raz pierwszy miasto Kalwaria Zebrzydowska zwyciężyła w wojewódzkim etapie plebiscytu "Świeć się z Energą", a tym samym  dostała się do finału ogólnopolskiego konkursu o tytuł „Świetlnej Stolicy Polski”. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy oddali głosy w konkursie.

Serdecznie zachęcamy wszystkich do głosowania na Kalwarię Zebrzydowską. Liczymy na Was. Głosowanie trwa do 30.1.2024 r.
To od nas wszystkich zależeć teraz będzie, do którego miasta trafią dobroczynne nagrody i które miasto otrzyma tytuł „Świetlnej Stolicy Polski”. Postarajmy się, by ten tytuł trafił do naszego miasta.
Walczymy z dużymi miastami ale mamy szansę - dajmy wygrać Kalwarii Zebrzydowskiej! Codziennie można oddać 10 głosów.

Link do głosowania: https://polskanews.pl/kalwaria-zebrzydowska/pk/5857369

{"register":{"columns":[]}}