W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Dzień Edukacji Narodowej

14.10.2021

Plansza z testem - Dziękujemy Dzień Edukacji Narodowej w tle bukiet różowych róż

Szanowni Państwo, dyrektorzy, nauczyciele, pedagogowie i wychowawcy oraz wszyscy pracownicy szkół i placówek oświatowych.

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej życzę zrealizowania planów i spełnienia marzeń, także zdrowia, pomyślności, dalszych sukcesów w pracy zawodowej i szczęścia w życiu osobistym.

Każdego dnia z ogromną pasją i poświęceniem wkładają Państwo wiele wysiłku w wychowywanie młodych ludzi. Będąc autorytetami dla swoich uczniów, pomagają im Państwo przygotowywać się do dorosłego życia, do bycia dobrym człowiekiem i obywatelem.

Niech sukcesy uczniów będą nie tylko źródłem radości, ale także najlepszą motywacją do podejmowania nowych wyzwań.  Praca każdego nauczyciela zasługuje na najwyższe uznanie i wyrazy wdzięczności.

 

                      dr hab. inż.  Augustyn Ormanty                                              mgr  Piotr Janusiewicz        
                   Burmistrz Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej                     Przewodniczący Rady Miejskiej