W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Dofinansowanie z Funduszy Europejskich dla Małopolski 2021-2027 ponownie przesunięte

21.03.2024

Zdjęcie przedstawia po lewej stronie dłonie trzymające smartfon, po prawej stronie grafiki na beżowym tle z zarysem kartki napis Komunikat.

W nawiązaniu do konferencji, która odbyła się 4.7.2023 r., dotyczącej dofinansowanie w 85% do paneli fotowoltaicznych, pompy ciepła oraz magazynu energii w ramach Funduszu na rzecz Sprawiedliwej Transformacji w programie Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027 oraz ankiet złożonych przez mieszkańców gminy zainteresowanych udziałem w programie – Urząd Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej informuje, iż zgodnie z harmonogramem naborów wniosków o dofinansowanie zaktualizowanym przez Urząd Marszałkowski w Krakowie w dniu 19.3.2024 r., ww. dofinansowanie w programie Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027 zostało po raz kolejny przesunięte.

Nowy termin naboru został wstępnie ustalony przez Urząd Marszałkowski w Krakowie na dzień 15.4.2024 r.

{"register":{"columns":[]}}