W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Darmowe konsultacje logopedyczne

Plakat promocyjny - na jasnym tle ślady odciśniętych dłoni, symbol kuli ziemskiej z widocznymi kontynentami, z nałożonym z prawej strony zielonym liściem, u dołu logotypy projektu i informacja o nim

Fundacja Uśmiechnięte Serce zaprasza na międzypokoleniowe warsztaty rozwojowo-ekologiczne dla dzieci i dorosłych.

Kontakt

Fundacja Uśmiechnięte Serce
ul. Krakowska 1
34-130 Kalwaria Zebrzydowska
tel. 882 676 566

Zadanie pt. „Międzypokoleniowe warsztaty rozwojowo-ekologiczne dla dzieci i dorosłych” współfinansowane jest ze środków EFRROW otrzymanych za pośrednictwem LGD Gościniec 4 żywioły w ramach projektu grantowego pt. „Wzmocnienie kapitału społecznego, promocja dziedzictwa lokalnego, podnoszenie wiedzy społeczności lokalne w zakresie ochrony środowiska i zmian klimatycznych, na rzecz integracji międzypokoleniowej oraz integracji i aktywizacji osób niepełnosprawnych.” realizowanego w ramach Poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. „Zadanie realizowane w ramach Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność dla obszaru LGD Gościniec 4 Żywiołów na lata 2014-2020”.

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}