W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Bezpłatny transport dla wyborców niepełnosprawnych i seniorów

14.05.2024

Zdjęcie przedstawia po lewej stronie powiewającą flagę Unii Europejskiej, po prawej stronie na beżowym tle z zarysem urny wyborczej napis Wybory.

Terminy zgłoszeń

Termin zgłoszenia zamiaru skorzystania z prawa do bezpłatnego transportu do lokalu wyborczego lub transportu powrotnego w wyborach do Parlamentu Europejskiego upływa w dniu 27 maja 2024 r. o 17:00.

Wycofanie lub rezygnacja z transportu powrotnego

Termin wycofania zgłoszenia zamiaru skorzystania z prawa do bezpłatnego transportu do lokalu wyborczego i transportu powrotnego albo rezygnacja z transportu powrotnego w wyborach do Parlamentu Europejskiego upływa w dniu 29 maja 2024 r. o godz. 15:30.

Zgłoszenia prosimy dokonywać w jednej z poniższych form:

  • pisemnie: Urząd Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej, ul. Mickiewicza 7, 34-130 Kalwaria Zebrzydowska, pokój nr 14, II piętro;
  • elektronicznie: srodowisko@kalwaria-zebrzydowska.pl;
  • telefonicznie: 33 8766 004.

Wyborca, który zgłosi zamiar skorzystania z prawa do bezpłatnego transportu do lokalu wyborczego, zostanie poinformowany o godzinie transportu do lokalu w dniu głosowania, najpóźniej w 3 dniu przed dniem głosowania.

Formularz zgłoszenia dostępny jest w Urzędzie Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej (pokój nr 14, II piętro) oraz poniżej.

Materiały

Zgłoszenie zamiaru skorzystania z prawa do bezpłatnego transportu do lokalu wyborczego przez wyborców niepełnosprawnych oraz przez wyborców, którzy najpóźniej w dniu głosowania kończą 60 rok życia w wyborach do Parlamentu Europejskiego zarządzonych na dzień 9 czerwca 2024 r.
zgloszenie​_transport​_wybory​_2024​_PE.docx 0.03MB
{"register":{"columns":[]}}