W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Ankieta dla młodzieży, kobiet, seniorów oraz osób niepełnosprawnych

16.11.2022

logo Doliny Karpia (witrażowy, wielobarwny symbol karpia wpisany w otoczenie o kolorach wody i roślinności, nawiązujących do walorów przyrodniczych regionu)

W związku z trwającymi pracami nad zintegrowaną lokalną strategią rozwoju Doliny Karpia na lata 2023-2027 Stowarzyszenie Dolina Karpia publikuje ankiety stanowiące kolejny krok w planowaniu tego rozwoju:

1. Ankieta dla młodzieży

Celem ankiety jest uzyskanie informacji na temat aktywności kulturowej, sportowej, rekreacyjnej oraz zawodowej a także oczekiwań osób młodych na terenie Doliny Karpia. Skierowana jest do osób młodych w wieku 18-25 lat zamieszkujących Dolinę Karpia.

2. Ankieta dla kobiet

Celem ankiety jest uzyskanie informacji na temat potrzeb i oczekiwań kobiet zamieszkujących Dolinę Karpia.

3. Ankieta dla seniorów

Celem ankiety jest uzyskanie informacji na temat potrzeb i oczekiwań seniorów zamieszkujących Dolinę Karpia.

4. Ankieta dla osób niepełnosprawnych

Celem ankiety jest uzyskanie informacji na temat potrzeb i oczekiwań osób niepełnosprawnych oraz osób i organizacji zajmujących się osobami niepełnosprawnymi na obszarze Doliny Karpia.

Czas wypełnienia poszczególnych ankiet nie powinien przekroczyć 20 minut. Ankiety wypełniać można do 30 listopada 2022 roku.

Pozyskane informacje posłużą do opracowania jednych z kluczowych rozdziałów nowej strategii rozwoju Doliny Karpia: Charakterystyki obszaru i ludności objętej wdrażaniem LSR i Analizy potrzeb i potencjału LSR.

Żródło: dolinakarpia.org

{"register":{"columns":[]}}