W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

LIV sesja Rady Miejskiej w Kalwarii Zebrzydowskiej

LIV sesja Rady Miejskiej w Kalwarii Zebrzydowskiej
2024-03-28 08:30
 

sala posiedzeń, Kalwaria Zebrzydowska ul. Targowa 1B 
 • KIEDY

  28 marca 2024 (czwartek)

  godz. 08:30

  DODAJ DO KALENDARZA
 • GDZIE

  sala posiedzeń

  Kalwaria Zebrzydowska ul. Targowa 1B

Zdjęcie przedstawia po lewej stronie fragment laptopa z dłońmi ułożonymi na klawiaturze, po prawej stronie grafiki na beżowym tle z zarysem kartki napis Ogłoszenie.

Na podstawie art. 20 ust. 3 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (t.j. Dz. U. z 2023 r. poz. 40 ze zm.) - zwołuję na dzień 28 marca 2024 r. (czwartek) o godz. 8:30 LIV sesję Rady Miejskiej w Kalwarii Zebrzydowskiej.
Porządek obrad:

 1. Otwarcie i stwierdzenie prawomocności obrad.
 2. Przedstawienie porządku obrad.
 3. Podjęcie uchwały w sprawie udzielenia dotacji celowej dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Brodach na remont budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Brodach.
 4. Podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia „Regulaminu udzielania dotacji na budowę przydomowych oczyszczalni ścieków na terenie Gminy Kalwaria Zebrzydowska”.
 5. Podjęcie uchwały w sprawie ustanowienia wieloletniego programu osłonowego w zakresie dożywiania „Pomoc gminy Kalwaria Zebrzydowska w zakresie dożywiania na lata 2024-2028”.
 6. Podjęcie uchwały w sprawie zmian w budżecie Gminy Kalwaria Zebrzydowska na 2024 rok.
 7. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany wieloletniej prognozy finansowej Gminy Kalwaria Zebrzydowska na lata 2024-2036.
 8. Zakończenie.

Sesja odbędzie się w sali posiedzeń – Kalwaria Zebrzydowska, ul. Targowa 1B.

Przewodniczący Rady Miejskiej w Kalwarii Zebrzydowskiej
Piotr Janusiewicz

Transmisja

Wszystkich uczestników obrad Rady Miejskiej w Kalwarii Zebrzydowskiej informujemy, że są one transmitowane i utrwalane za pomocą urządzeń rejestrujących obraz i dźwięk.

Transmisje obrad dostępne są na żywo w Internecie, natomiast nagrania z sesji udostępniane są w zakładce Archiwum nagrań z sesji rady oraz w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej.

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych

Nagranie z sesji

https://bip.malopolska.pl/umkalwariazebrzydowska,a,2433348,nagranie-z-liv-sesji-rady-miejskiej-w-kalwarii-zebrzydowskiej-2832024.html

{"register":{"columns":[]}}