W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

XLIII sesja Rady Miejskiej w Kalwarii Zebrzydowskiej

XLIII sesja Rady Miejskiej w Kalwarii Zebrzydowskiej
2022-11-18 13:30
 

Sala posiedzeń, Kalwaria Zebrzydowska ul. Targowa 1B wejście od strony poczty
 • KIEDY

  18 listopada 2022 (piątek)

  godz. 13:30

  DODAJ DO KALENDARZA
 • GDZIE

  Sala posiedzeń

  Kalwaria Zebrzydowska ul. Targowa 1B

  wejście od strony poczty

Zdjęcie przedstawia po lewej stronie fragment laptopa z dłońmi ułożonymi na klawiaturze, po prawej stronie grafiki na beżowym tle z zarysem kartki napis Ogłoszenie.

Na podstawie art. 20 ust. 3 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (t.j. Dz. U. z 2022 r. poz. 559) - zwołuję na dzień 18 listopada 2022 r. (piątek) o godz. 13:30 XLIII sesję Rady Miejskiej w Kalwarii Zebrzydowskiej z następującym porządkiem obrad:

 1. Otwarcie i stwierdzenie prawomocności obrad sesji.
 2. Przedstawienie porządku obrad sesji.
 3. Podjęcie uchwały w sprawie określenia stawki za 1 kilometr przebiegu pojazdu do obliczenia zwrotu rodzicom kosztów jednorazowego przewozu dzieci, młodzieży oraz rodziców.
 4. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie umowy o objęcie w 2023 roku dopłatą ze środków Funduszu rozwoju przewozów autobusowych o charakterze użyteczności publicznej linii komunikacyjnych, o których mowa w art. 22 ust. 1 ustawy z dnia 16 maja 2019 roku o Funduszu rozwoju przewozów autobusowych o charakterze użyteczności publicznej.
 5. Podjęcie uchwały w sprawie zmian w budżecie Gminy Kalwaria Zebrzydowska na 2022 r.
 6. Zakończenie.

Sesja odbędzie się w sali posiedzeń - Kalwaria Zebrzydowska ul. Targowa 1B.

Przewodniczący Rady Miejskiej w Kalwarii Zebrzydowskiej
Piotr Janusiewicz

Transmisja

Wszystkich uczestników obrad Rady Miejskiej w Kalwarii Zebrzydowskiej informujemy, że obrady są transmitowane i utrwalane za pomocą urządzeń rejestrujących obraz i dźwięk.

Transmisje obrad dostępne są na żywo w Internecie, natomiast nagrania z sesji udostępniane są w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej oraz w zakładce Archiwum nagrań z sesji rady.

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych

Wideo

{"register":{"columns":[]}}