W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Zbiórka darów dla obywateli Ukrainy (uruchomienie magazynu z odzieżą)

28.03.2022

W związku z agresją Federacji Rosyjskiej na terytorium Ukrainy, na terenie Gminy Hażlach prowadzona jest zbiórka artykułów pierwszej potrzeby dla obywateli Ukrainy.

Od 10 marca odbywa się ona w następujących miejscach:

Gminny Ośrodek Kultury, Pogwizdów, ul. Północna 5 oraz nowy punkt zbiórki – parter budynku Gminnej Biblioteki Publicznej, Hażlach, ul. Główna 37 (godziny otwarcia punktów zostały podane na poniższym plakacie).

Dary do GBP w Hażlachu można dostarczać po wcześniejszym uzgodnieniu pod numerem telefonu: 33 445 20 07.

Informujemy, że od dnia 28 marca 2022 roku na II piętrze budynku GBP został uruchomiony magazyn z odzieżą dla uchodźców z Ukrainy, gdzie na miejscu można wybrać i przymierzyć odzież złożoną przez darczyńców.

Magazyn z odzieżą będzie otwarty:

Poniedziałek – Czwartek 7.00 – 15.00

Piątek 7.00 – 14.00

W wyjątkowych sytuacjach istnieje możliwość udostępnienia magazynu odzieży w innych godzinach po uprzednim uzgodnieniu pod numerem telefonu: 33 445 20 07.

Informacje o zmianach następujących w zapotrzebowaniu na artykuły pierwszej potrzeby będą podawane na stronie internetowej Gminy Hażlach oraz w mediach społecznościowych.

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}