W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Uporządkowanie gospodarki wodno-ściekowej na terenie Gminy Hażlach

05.03.2021

W poziomie loga: Unii Europejskiej, Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Poniżej napis: „Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”

Operacja pod nazwą „Uporządkowanie gospodarki wodno-ściekowej na terenie Gminy Hażlach”, mająca na celu poprawę warunków życia mieszkańców i rozwoju gospodarczego wsi Kończyce Wielkie, Pogwizdów i Zamarski poprzez uporządkowanie gospodarki wodno-ściekowej, a tym samym dostęp do sieci wodociągowej i kanalizacyjnej, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie inwestycji związanych z tworzeniem, ulepszaniem lub rozbudową wszystkich rodzajów małej infrastruktury, w tym inwestycji w energię odnawialną i w oszczędzanie energii” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Przedmiotem operacji jest wykonanie kanalizacji sanitarnej w Kończycach Wielkich w obrębie ulicy Górnej, w Pogwizdowie w obrębie ulicy Zachodniej oraz pomiędzy ulicą Szkolną a Cieszyńską. Ponadto wykonana zostanie rozbudowa wodociągu w Pogwizdowie w obrębie ulicy Wierzbowej oraz w Zamarskach w obrębie ulicy Szerokie i Rajdowej.

{"register":{"columns":[]}}